Mahanaim Cyber College

  • home
  • MY PAGE
  • korean
  • english
  • spanish
  • french
  • japanese
  • turkish
  • mongolian
학과소개
  • 신학과
  • 교수소개

ណែនាំលោកគ្រូគង្វាល

សេចក្តីណែនាំអំពីលោកគ្រូគង្វាលនៃមជ្ឈមណ្ឌលម៉ាហាណែម
លោកគ្រូ ចាំង យ៉ង់ឆុល
  • លោកគ្រូ គីម ជីនសង់
  • មុខវិជ្ជាប្រព័ន្ធព្រះគម្ពីរ I
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៣១
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អអ៊ូលសាន់
  • Email jskim68@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ ហ អ៊ីនស៊ូ
  • លោកគ្រូ ហ អ៊ីនស៊ូ
  • មុខវិជ្ជាប្រព័ន្ធព្រះគម្ពីរ II
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៤១
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អហ្កាំងដុង
  • Emailheois@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ អ៊ីម មីនឆុល
  • លោកគ្រូ អ៊ីម មីនឆុល
  • មុខវិជ្ជាប្រព័ន្ធព្រះគម្ពីរlll
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី២៧
  • បំរើការនៅបំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អប៊ូសាន
                ដេយ៉ន
  • Emailmclim9027@hotmail.com
លោកគ្រូ អ៊ី ហាន់គ្យូ
  • លោកគ្រូ អ៊ី ហាន់គ្យូ
  • មុខវិជ្ជាប្រវត្តិព្រះវិហារ I
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៣០
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អវនជូ
  • Emailonlygrace@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ គីម ដុងសឹង
  • លោកគ្រូ : គីម ដុងសឹង
  • មុខវិជ្ជាសញ្ញាចាស់
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី១
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អកាំងណាំ
  • Emaildskim@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ បាក់ យ៉ង់គុក
  • លោកគ្រូ បាក់ យ៉ង់គុក

  • មុខវិជ្ជាសញ្ញាចាស់
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៥១
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អ ញ៉ូវយ៉ក
  • Emailpyeongkook@hotmail.com
លោកគ្រូ ហុង អូយូន
  • លោកគ្រូ ហុង អូយូន
  • មុខវិជ្ជាដំណឹងល្អ
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី២៣
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អហ្កាំងនឿង
  • Emailoyhong@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ អ៊ី ហុនម៉ុក
  • លោកគ្រូ អ៊ី ហុនម៉ុក
  • មុខវិជ្ជាសញ្ញាថ្មី
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី១៩
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អយ៉ាំងឆុន
  • Emailhlee@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ បាក់ ហ៊ីជីន
  • លោកគ្រូ បាក់ ហ៊ីជីន
  • មុខវិជ្ជាសញ្ញាថ្មី
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី១៤
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អក្វាំងជូ
  • Emailhjpark@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ ស៊ីម ជែយូន
  • លោកគ្រូ ស៊ីម ជែយូន
  • មុខវិជ្ជាប្រវត្តិព្រះវិហារ II
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី២៦
  • បំរើការនៅព្រះវិហារ ហារារេ នៅហ្ស៊ីមប៉ាវេ
  • Emailjyshim@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ គីម ចូងហូ
  • លោកគ្រូ គីម ចូងហូ
  • មុខវិជ្ជារ៉ូម
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៤១
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អសូងចង់
  • Emailkjho@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ គីម សង់ហ៊ុន
  • លោកគ្រូ គីម សង់ហ៊ុន
  • មុខវិជ្ជាកិច្ចការ
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី១៧
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អម៉ាសាន់
  • Emailshkim@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ ចុង យ៉ូងម៉ាន់
  • លោកគ្រូ ចុង យ៉ូងម៉ាន់

  • មុខវិជ្ជាលោកុប្បត្តិ
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី២០
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អប៊ូសានខាងជើង
  • Emailyjung@goodnews.kr
លោកគ្រូ អូ យ៉ង់អ៊ីល
  • លោកគ្រូ អូ យ៉ង់អ៊ីល

  • មុខវិជ្ជាសំបុត្ររបស់ប៉ុល
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៤៩
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អយង់ដូ
  • Emaildh501501@gmail.com
លោកគ្រូ គីម ដេអ៊ីន
  • លោកគ្រូ គីម ដេអ៊ីន

  • មុខវិជ្ជាបេសកកម្ម I
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៤៦
  • បំរើការនៅព្រះវិហារយ៉ាំងហ្គូន មីយ៉ាន់ម៉ា
  • Emailgnm2002@gmail.com
លោកគ្រូ រ្យូ ហុងយ៉ុល
  • លោកគ្រូ រ្យូ ហុងយ៉ុល
  • មុខវិជ្ជារោងឧបោសថ
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៨
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អចុនជូ
  • Emailhyryu@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ​ គីម គីសង់
  • លោកគ្រូ​ គីំម គីសង់
  • មុខវិជ្ជាហេព្រើរ
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៥៥
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អ ប៊ូឆុន
  • Emailkgs91@hanmail.net
លោកគ្រូ គីម ស៊ូយ៉ុន
  • លោកគ្រូ អូ យ៉ង់ស៊ីន

  • មុខវិជ្ជាបេសកកម្ម II
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី៣៩
  • បំរើការនៅព្រះវិហារហ្វ្រេងហ្វឺត អាល្លឺម៉ង់
  • Emailoys1218@gmail.com
លោកគ្រូ ឆូ ក្យូយូន
  • លោកគ្រូ ឆូ ក្យូយូន
  • មុខវិជ្ជាមនុស្សក្នុងគម្ពីរ
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី២៦
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អហ្កាំងណាំ
  • Emailgycho@goodnews.or.kr
លោកគ្រូ គីម ជែហុង
  • លោកគ្រូ គីម ជែហុង
  • មុខវិជ្ជាយ៉ូហាន
  • កំរិតវប្បធម៌បញ្ចប់សាលាព្រះគម្ពីរជំនាន់ទី២៩
  • បំរើការនៅព្រះវិហារដំណឹងល្អអ៊ីនឆុន
  • Emailjhkim@goodnews.kr
សាស្រ្តាចារ្យ អ៊ី ម្យ៉ុងគូ
  • សាស្រ្តាចារ្យ អ៊ី ម្យ៉ុងគូគូ

  • មុខវិជ្ជានិក្ខេបបទ
  • កំរិតវប្បធម៌(前)សាស្រ្តាចារ្យសកលវិទ្យាល័យ សាយប៊ឺក្យ៉ង់ហ៊ី
  • Emaildrmglee@gmail.com